اطلاعیه: تشکیل پرونده مشمولین قانون اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۷ تعیین تکلیف استخدامی #معلمین_حق‌التدریس و #آموزشیاران_نهضت_سوادآموزی

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با سلام وتحیّت به پیوست نامه شماره ۴۳۱۵۳۷/۷۱۰-۱۳۹۸/۳/۸ اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان منضم به شیوه نامه شماره ۷۱۰/۵-۹۸/۱/۳۱ معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی وزارت متبوع در خصوص شناسایی افراد مشمول قانون مصوب ۱۳۹۵/۶/۳ مجلس شورای اسلامی و به منظور اجرایی نمودن قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در وزارت آموزش و پرورش مصوب ۹۷/۶/۱ مجلس شورای اسلامی ارسال می گردد .

مقتضی است با عنایت به مفاد مندرج در شیوه نامه مذکور و با توجه به نکات ذیل نسبت به اطلاع رسانی دقیق به افراد مشمول اقدام مقتضی صورت گیرد.

مشمولین این طرح عبارتند از :

الف. نیروهای #پیش‌_دبستانی: افرادی که از سال ۱۳۷۹ تا قبل از سال ۱۳۹۱ با یکی از مراکز پیش‌دبستانی #دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی #ضمیمه مدارس دولتی همکاری داشته‌اند و بنابر اسناد و مدارک ثبت و احراز شده از حساب‌های دولتی یا اعتبارات دولتی #حق‌الزحمه دریافت کرده‌اند.

ب. نیروهای #خریدخدماتآموزشی: به افرادی اطلاق می‌شود که طی سال‌های تحصیلی ۱۳۸۸‌ــ‌۱۳۸۷و ۱۳۸۹ــ‌۱۳۸۸ با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از طریق شرکت‌های #خدمات_آموزشی با اداره کل آموزش و پرورش قرارداد مستقیم داشته و #حقوق خود را از اعتبارات #دولتی دریافت کرده‌اند.

ج. نیروهای #حق‌التدریس_غیر‌مستمر: به افرادی اطلاق می‌شود که از سال ۱۳۷۹ تا قبل از ۱۳۹۱ با داشتن #کد‌پرسنلی در مدارس دولتی به‌عنوان نیروی #حق‌التدریس آزاد همکاری داشته و #حقوق خود را از اعتبارات #دولتی دریافت کرده‌اند.

د. #آموزشیار: فردی است که با رعایت و ضوابط و مقررات آموزشی و اداری با مجوز گزینش گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و کد پرسنلی بین سال‌های ۱۳۷۹ تا قبل از سال ۱۳۹۲ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته است.

ح. #آموزش‌دهندهمستمر: آموزش‌دهندگانی که از سال ۱۳۷۹ تا قبل از سال ۱۳۹۲ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند و حداقل #دودوره به‌صورت مستمر و هر دوره حداقل دو نفر و بیشتر را تحت پوشش داشته‌اند.

توجه:

👈تشکیل پرونده حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۸ قابل انجام خواهد بود .

👈مشمولین بند” الف” ،” ب” ، “ج” : مراجعه به کارشناسی امور اداری

👈تکمیل فرم های مشمولین بند “د” و “ح ” :مراجعه به کارشناسی نهضت سواد آموزی

✍️امور اداری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوانسار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *